Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем'янчука

Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем'янчука

Рівень акредитації: ІІІ

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Рівне, вул. академіка Дем'янчука, 4

Телефон/факс: (0362) 23-72-02, 23-01-86

Сайт: www.regi.rovno.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Сьогодні навчальний процес забезпечують 34 професори, доктори наук, академіки галузевих і міжнародних академій, 118 кандидатів наук та доцентів. Лише в 2006 році 14 наших викладачів захистили кандидатські дисертації. Університет швидко розвивається. Якщо перший випуск складав 407 студентів, то вже в 2006 році дипломи нашого університету отримали понад 2000 юнаків і дівчат. Вони є представниками всіх областей України та міста Києва. Це свідчить про зростаючу популярність МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - економіка та підприємство; - менеджмент і адміністрування; - системні науки та кібернетика; - право; - журналістики та інформації; - гуманітарних наук; - фізичне виховання, спорт та здоров'я людини; - педагогічної освоти; - соціально-політичні науки.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Факультет довузівської підготовки працює за такими напрямками: Навчальний комплекс “Освіта” працює для учнів 10-11 класів. Підготовче відділення готує абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади України. Підготовчі курси. Термін навчання 3 місяці. Випускники факультету довузівської підготовки зараховуються до університету без вступних іспитів та мають пільги в оплаті за навчання.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Перелік документів, що подаються у приймальну комісію: - заява; - 6 фотокарток розміром 3х4; - медична довідка № 086-У; - довідка про щеплення (для денної форми навчання); - завірена копія трудової книжки (для осіб,які мають стаж роботи); - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки); - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; - документ, що дає право на пільги; - завірена копія свідоцтва про одруження; - 4 конверти (по Україні); - папка для паперів.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: - на денну форму навчання прийом документів проводиться з 1 березня по 25 серпня; - на навчання без відриву від виробництва (заочна форма) прийом документів проводиться з 1 березня по 25 серпня.

Додаткова інформація: Університет має сучасну матеріально-технічну базу. Два шести поверхові корпуси, до послуг студентів просторі аудиторії та кабінети, комп'ютерні класи, у яких понад 150 комп'ютерів останнього покоління під'эднаних до мережi "Internet"; зал хореографії, бібліотека з фондом понад 100 тис. книжок у тому числі найсучасніші посібники з економіки, педагогіки, психології та ін.; тринажерний зал; спортивно оздоровчий комплекс з басейном, ігровими та гімнастичними залами; видавничий центр і студ. кафе. Для вступу на економічний факультет та факультет кібернетики необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на факультет здоров'я, фізичної культури і спорту необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на факультет масових комунікацій та інформаційних технологій та на історико-філологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на педагогічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України, біологія, географія або вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на природничо-географічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія або біологія. Для вступу на юридичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору