Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету

Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету

Рівень акредитації: III-IV

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Рівне, вул. Петра Могили, 28

Телефон/факс: (0362) 63-14-05

Сайт: www.rissksu.rv.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: До Рівненського інституту слов’янознавства Київського інституту “Слов’янський університет” приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які постійно проживають на території України.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: – бакалавр; – спеціаліст.

Перелік факультетів: - міжнародних відносин; - міжнародних економічних відносин та бізнесу; - психології та мистецтвознавства; - романо-германської філології та слов'янської філології..

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: 1. Заява абітурієнта встановленого зразка на ім'я ректора. 2. Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти. 3. Медична довідка (086-У). 4. Шість фотокарток розміром 3х4 см. 5. Паспорт, військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці). 6. Копію ідентифікаційного номера. 7. Копію трудової книжки (для осіб, які мають стаж практичної роботи). 8. Копію квитанції про оплату за вступні іспити (55 грн.).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на денну і заочну форму навчання проводиться з 22 червня по 22 липня.

Додаткова інформація: Для вступу на факультет міжнародних економічних відносин та бізнесу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на факультет міжнародних відносин та факультет романо-германської філології необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на факультет психології та мистецтва необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або творчий конкурс.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору