Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Вінницький національний аграрний університет

Вінницький національний аграрний університет

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: м. Вінниця, вул. Сонячна, 3

Телефон/факс: (0432) 43-72-30, 35-70-84, 46-74-37

Сайт: www.vsau.org

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Матеріально-технічна база університету складається з: 13 навчально-лабораторних корпусів, 23 комп'ютерних класи, бібліотека, 13 студентських гуртожитків, навчально-дослідні та демонстраційні поля, 48 філій кафедр на виробництві, машино-технологічна станція "Модуль", Центр культурної підготовки "Олімп", Ботанічний сад "Поділля".

Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - агрономічний; - менеджменту; - механізації сільського господарства; - економіки підприємства; - технології виробництва і переробки продукції тваринництва.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Діють місячні підготовчі курси.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають особисто такі документи: - заяву; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або завірену копію); - 8 кольорових фотокарток розміром 3х4 см. Вступники, які користуються пільгами при вступі до університету, подають відповідні документи. Одночасно з подачею документів вступники особисто пред’являють: - паспорт (посвідчення особи з фотокарткою, завіреною в установленому порядку для осіб, які за віком не мають паспорта); - військовий квиток (приписне свідоцтво). Вступники повинні мати при собі папку із зав’язками та чотири конверти з марками України.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Документи до університету приймаються з 18 червня по 14 липня поточного року.

Додаткова інформація: Для вступу на агрономічний факультет та факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на інші факультети необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору