Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Львівський національний аграрний університет

Львівський національний аграрний університет

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: Львівська область, Жовківський р-н, м. Дубляни, вул. Володимира Великого, 1

Телефон/факс: (0322) 224-29-19, 224-2335, 224-2498

Сайт: www.lnau.lviv.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Львівський державний аграрний університет – сучасний навчальний заклад. У ньому навчається понад 18 тисяч студентів. На шести факультетах вони здобувають знання з 18 спеціальностей і 40 спеціалізацій. Усім, хто цього потребує, надається місце в одному з 6 гуртожитків університету. У них створено усі умови для навчання, проживання та активного дозвілля. Студенти мають можливість отримати другу вищу освіту за принципом паралельного або післядипломного навчання. Відбувається також підготовка фахівців на замовлення юридичних та фізичних осіб – субєктів виробництва і підприємництва.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - агротехнологій і екології; - сільськогосподарського будівництва та архітектури; - економічний; - техніки та енергетики; - землевпорядний; - заочної освіти.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Заняття на курсах проводять висококваліфіковані викладачі університету та інших навчальних закладів, де слухачі оновлюють, систематизують та поглиблюють знання з ряду дисциплін. Курси функціонують як в університеті так і на базі інших навчальних закладів за місцем проживання чи навчання слухачів.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники на всі рівні підготовки подають особисто заяву про вступ до університету, у якій вказують напрям підготовки, форму та джерела фінансування навчання. До заяви на ім`я ректора вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3х4 см. - сертифікати (сертифікат) Українського центру оцінювання якості освіти, (оригінали або завірені копії). Усі ксерокопії завіряються університетом за оригіналом або в установленому порядку.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів від вступників закінчується: - для вступу на навчання за освітньо-професійними програмами бакалавр на денну форму навчання 22 липня, - на навчання без відриву від виробництва – 15 жовтня.

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Агрономія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на напрям "Архітектура" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс. Для вступу на інші напрями необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору