Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національна академія статистики, обліку та аудиту

Національна академія статистики, обліку та аудиту

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Форма власності: державна

Додаткова інформація: У складі Академії діє Національний центр обліку та аудиту. Він здійснює підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації бухгалтерів та аудиторів, написання і видання навчальних посібників з обліку, аналізу, аудиторської діяльності. Національний центр обліку та аудиту - єдина в Україні структура, яка готує аудиторів для сертифікації в Аудиторській палаті України. Державна академія статистики, обліку та аудиту сприяє формуванню в Україні нової генерації висококваліфікованих спеціалістів. Мета освітньої діяльності Академії - розвивати у молоді здібності до економічного мислення, аналітики та проектування, особисті якості організатора, лідера, що в сукупності забезпечують професійний успіх молодих економістів.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - молодший спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: Прикладної статистики,економічної кібернетики і менеджменту - прикладна статистика; - економічна кібернетика; - менеджмент зовнішньо-економічної діяльності. Обліку і аудиту: - облік і аудит. Фінансів: - фінанси. Банківської справи: - банківська справа.

Рівень акредитації: IV

Адреса: м. Київ, вул. Підгірна, 1

Телефон/факс: (044) 484-4941, 484-4778, 484-4774

Сайт: www.dasoa.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: В Академії діють безкоштовні підготовчі курси для абітурієнтів.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти; - медичну довідку за формою 086-У; - шість фотокарток розміром 3 х 4 см; - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про прописку до призовної дільниці). При поданні копій зазначених документів вступник особисто пред'являє їх оригінали; - копія трудової книжки (для працюючих); - оформлені угоди (контракти); - ідентифікаційний код; - конверти з марками в межах України (4-12 шт.).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на денну форму навчання - до 15 липня, на заочну - протягом року.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору