UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Київська державна академія водного транспорту

Київська державна академія водного транспорту

Поставити питання

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Київ, вул. Фрунзе, 9

Телефон/факс: (044) 360-6255

Сайт: www.maritime.kiev.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Сьогоднi в Академiї функцiонують 19 кафедр та 3 факультети. Академiя має сучасну матерiально-технiчну базу з розвиненою iнфраструктурою, яка дозволяє забезпечити навчальний процес, проведення наукових дослiджень та вирiшувати соцiальнi проблеми: забезпечення iногороднiх студентiв житлом, оздоровлення та лiкування студентiв, пiдвищення майстерностi спортсменiв. В складi Академiї дiють: гуртожиток, спортивний комплекс, басейн, навчальне судно, комп'ютернi класи.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: судноводіння: - судноводіння; - експлуатація суднових енергетичних установок економіки транспорту: - менеджмент і адміністрування; - економіка і підприємництво; - інформатика та обчислювальна техніка; - транспорт і транспортна інфраструктура юридичний

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Слухачі підготовчих курсів мають можливість отримати якісну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання знань для вступу до КДАВТ та інші вищі навчальні заклади України. На навчання приймаються учні 9-11 класів; особи, які вже мають повну загальну середню освіту, а також студенти-випускники професійно-технічних закладів, вищих навчальних закладів І і ІІ рівнів акредитації поточного навчального року. Підготовка проводиться з таких предметів: - українська мова; - математика; - історія України; - іноземна мова.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає: - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або копії; - сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) за особистим вибором оригінали або копії; - копію документа, що посвідчує особу та громадянство; - медичну довідку за формою 086-О або її копію; - шість кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см. Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними спеціальностями, установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, не пізніше строку для прийняття відбірковою комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: - початок прийому заяв та документів 2 липня 2012 року; - закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають складати вступні екзамени, що проводить вищий навчальний заклад 20 липня 2012 року

Додаткова інформація: Матеріально-технічну базу тільки трьох факультетів Академії у Києві складають 2 навчальні корпуси, понад 50 навчальних лабораторій з загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, 6 комп'ютерних класів, оснащених персональними комп'ютерами останніх модифікацій, з'єднаних в локальну мережу та підключених до Інтернету, бібліотеку з фондом навчально-методичної та наукової літератури більше 250 тисяч примірників, актовий зал, ігровий і тренажерний спортивні зали, студентський гуртожиток. Спортивні команди Академії з плавання, баскетболу, легкої атлетики та інших видів спорту є традиційними лідерами чемпіонатів Подільського району, м. Києва та універсіад. Свої художньо-мистецькі здібності і інтереси студенти реалізують в самодіяльних творчих студіях Центру культури і мистецтв Академії.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору