Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету

Вінницький інститут економіки Тернопільського національного економічного університету

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Вінниця, вул. Гонти, 37

Телефон/факс: (0432) 554-955

Сайт: www.vie.vin.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Вінницький інститут економіки – найбільший віддалений структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету. 18 жовтня 1994 року Вчена рада Тернопільської академії народного господарства (сьогодні ТНЕУ) прийняла рішеньння про створення у Вінниці своєї філії. Юридично філія почала свою діяльність з 1 січня 1995 року. Наказом Міністра освіти і науки України від 20 червня 2000 року Вінницька філія реорганізована у відокремлений структурний підрозділ без права юридичної особи – Вінницький інститут економіки (ВІЕ). З 1 вересня 2008 року інститут розташований у новому власному 4-х поверховому приміщенні за адресою: м. Вінниця, вул. Гонти, 37.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - фінанси; - економіка підприємства; - облік і аудит; - банківська справа.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Сертифікати нижче від встановленого рівня (124 бали) університет не прийматиме

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: - на денну форму навчання: з 29 червня по 29 липня 2009 року; - на заочно-дистанційну форму навчання на договірній основі:з 1 квітня по 20 серпня 2009 року.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору