Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова (НАУ)

Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова (НАУ)

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: м. Житомир, пр-т Миру, ЖВІ НАУ

Телефон/факс: (0412) 250-360, 250-491

Сайт: www.zvir.zt.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Сучасні мультимедійні лекційні аудиторії, майже 150 спеціалізованих лабораторій та класів загального призначення, діючий пункт сейсмічного спостереження, навчальний центр управління та зв'язку з космічними апаратами, спортивний комплекс з басейном, навчальний аеродром.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - фахівець

Перелік факультетів: Інформаційних та телекомунікаційних систем: - радіотехніка; - системна інженерія; - електротехніка та електротехнології; - безпека інформаційних та комунікаційних систем. Космічних та геоінформаційних систем і радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби: - радіоелектронні комплекси та системи озброєння і військової техніки спеціального призначення; - комплекси, системи та засоби автоматизації управління військами і озброєнням; - електротехнічні системи військового призначення. Авіаційно-технічного та аеродромного забезпечення авіації: - автомобільні дороги та аеродроми; - технології та технологічне обладнання аеропортів; - організація перевезень і управління на транспорті.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: є підготовчі курси

Додаткова інформація: Для вступу на факультет космічних та інформаційних систем необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика; - фізика; та вступні випробування з іноземної мови і фізичної підготовки. Для вступу на факультет радіоелектронних систем необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору