Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Івано-Франківський державний медичний університет

Івано-Франківський державний медичний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 2

Телефон/факс: (0342) 22-42-95, 75-03-25, 78-41-94

Сайт: www.ifdma.if.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - медичний; - стоматологічний; - фармацевтичний.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники особисто подають заяву про вступ до університету, в якій вказують обрану спеціальність, форму навчання та джерела фінансування навчання. До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3х4 см; - витяг з трудової книжки (для осіб, які працюють); - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірені копії).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів, подання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти на перший курс денної форми навчання проводиться з 23 червня до 22 липня включно. Прийом документів на перший курс заочної форми навчання проводиться з 18 серпня до 17 вересня включно. Вступні випробування на перший курс заочної форми навчання проводяться з 18 вересня.

Додаткова інформація: Для вступу на спеціальності "Сестринська справа" та "Стоматологія ортопедична" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на інші спеціальності необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія; - хімія.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору