Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Інститут менеджменту та економіки "Галицька академія"

Інститут менеджменту та економіки "Галицька академія"

Рівень акредитації: III

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 227

Телефон/факс: (0342) 71-51-71, 71-51-59

Сайт: www.imega.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Завдяки якості навчального процесу, висококваліфікованому кадровому потенціалу, сучасним методам освітньої діяльності, новим навчальним програмам Інститут менеджменту та економіки "Галицька Академія" залучає до себе на навчання кращих випускників шкіл та коледжів. Сьогодні Інститут менеджменту та економіки "Галицька Академія" - це: - 4500 студентів; - 109 докторів і кандидатів наук; - 11 комп'ютерних класів; - 9 спеціалізованих лабораторій; - 3 навчальні корпуси площею 21629м; - Військова кафедра; - Центр інформаційних технологій, об'єднує в мережі більше трьохсот комп'ютерів з доступом до Internet; - Культурно-мистецький центр (клуби "Порадниця", "Цікавих зустрічей", "Молода сім'я", спортивний клуб "Горицвіт", вокальний ансамбль "Візерунки", ансамбль народної музики, танцювальний колектив "Мілленіум", фольклорний колектив, команда КВК, студентський театр "Академія"); - Гуртожиток; - Кафе; - Спорткомплекс.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: Економічний: - облік і аудит; - фінанси і кредит; - економіка підприємства; - маркетинг. Інформаційно-природничий: - екологія; - туризм; - менеджмент. Електроніки і комп' ютерної техніки: - комп'ютерна інженерія; - програмна інженерія; - документознавство та інформаційна діяльність; - радіоелектронні апарати.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають особисто заяву про вступ до інституту, в якій зазначають обрану спеціальність, форму навчання, перелік дисциплін для вступного випробування. До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3x4 см; - сертифікати (сертифікат) Українського центру оцінювання якості освіти.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на всі форми навчання починається з 15 червня і закінчується на денній формі навчання 15 липня.

Додаткова інформація: На напрями підготовки: облік і аудит, фінанси і кредит, економіка підприємства, маркетинг, менеджмент, екологія та охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування, туризм - вступник здає сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з: - української мови та літератури; - географії. На напрями підготовки: комп'ютерна інженерія, програмна інженерія, радіоелектронні апарати - вступник здає сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з: - української мови та літератури; - математики. На напрям підготовки: документознавство та інформаційна діяльність - вступник здає сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору