Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького

Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького

Рівень акредитації: III

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35

Телефон/факс: (0342) 715-680

Сайт: iful.at.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Навчально-виховний процес в університеті забезпечують понад 200 провідних науковців, серед яких 15 докторів наук. Основні принципи роботи університету спрямовані на: - відповідність стандартам вищих закладів освіти європейського рівня; - високий професіоналізм професорсько-викладацького складу, належний рівень навчально-виховного процесу із залученням практикуючих фахівців; - вивчення іноземних мов студентами; - постійне зміцнення матеріально-технічної бази; - динамічний розвиток ІТ технологій; - відкриття нових спеціальностей, відповідно до вимог сучасного українського та європейського суспільства; - сприяння участі студентів у грантових проектах та отримання ними іменних стипендій; - міжнародне співробітництво з провідними навчальними закладами Європи; - сприяння конкурентоспроможності випускників не лише на Прикарпатті, а й в Україні загалом та за її межами.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - юридичний факультет; - факультет архітектури та будівництва; - економічний факультет

Інформація для абітурієнтів

Додаткова інформація: До послуг студентів: комп'ютерні класи, бібліотека, кабінет поглибленого вивчення іноземної мови; гуртожиток; спортивний зал; ідальня-кафе. Навчання фахівців здійснюється за наступними напрямами підготовки (спеціальностями): - правознавство; - архітектура (містобудування); - будівництво (промислове та цивільне будівництво); - дизайн; - богослов'я (теологія Греко-Католицької конфесії); - облік і аудит; - фінанси і кредит; - управління персоналом та економіка праці; - реклама та зв'язки з громадськістю (за видами діяльності); - програмна інженерія. Для вступу на архітектурний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс. Для вступу на економічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на юридичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору