Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Інститут економіки і підприємництва

Інститут економіки і підприємництва

Рівень акредитації: III-IV

Форма власності: недержавна

Адреса: м.Тернопіль, пр. Злуки, 3-А

Телефон/факс: (0352) 43-10-30, 23-59-50

Сайт: www.iee.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Місія Інституту економіки і підприємництва – елітарна підготовка нового покоління економістів за сучасними спеціальностями та політологів з вищою освітою на рівні світових стандартів, спроможних працювати в умовах інтеграції України до світового співтовариства. В основу підготовки молодих спеціалістів керівництво вузу покладає: - Застосування в навчальному процесі новітніх комп’ютерних технологій; - Використання інноваційних технологій навчання з досвіду шкіл Польщі, США; - Залучення до навчального процесу висококваліфікованих викладацьких кадрів; - Створення необхідних умов для майбутнього працевлаштування; - Ефективні контакти із закордонними вищими закладами освіти (обмін студентами, короткотермінове навчання).

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - маркетинг; - облік і аудит; - фінанси і кредит; - політологія.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають особисто заяву про вступ до Інституту, у якій вказують напрям підготовки (спеціальність), форму навчання, а також підтверджують факт ознайомлення із правилами прийому, наявною ліцензією та сертифікатом про акредитацію. До заяви вступник додає: - Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - Медичну довідку за формою 086-У або завірену ксерокопію; - 6 фотокарток розміром 3х4 см. - Копію паспорта; - Копію свідоцтва про народження для осіб, які за віком не мають паспорта; - Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; - Копію свідоцтва про одруження або свідоцтва про зміну прізвища.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів та подання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (проведення вступних випробувань) закінчується : - на денну форму навчання – 22 липня; - на заочну форму навчання – 20 серпня.

Додаткова інформація: Для вступу на спеціальність "Політологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на інші спеціальності необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, географія або основи економіки.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору