Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола

Галицький інститут імені В’ячеслава Чорновола

Рівень акредитації: III

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Тернопіль, вул. Б. Хмельницького, 15

Телефон/факс: (0352) 25-76-49, 52-13-72

Сайт: www.gi.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Нині в інституті навчається понад 2000 студентів. 236 висококваліфікованих викладачів передають їм свої знання і досвід. До послуг студентів - 4 навчальні корпуси. Аудиторії, спеціалізовані лабораторії і предметні кабінети оснащені сучасним обладнанням, приладами та обчислювальною технікою. В інституті функціонує 9 комп’ютерних лабораторій, оснащених сучасними ПЕОМ, є електронна бібліотека, працює редакційно-видавничий відділ. Всі навчальні корпуси об’єднані в єдину локальну мережу з можливістю безлімітного доступу до системи Internet викладачів та студентів.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр.

Перелік факультетів: - право; - економіка підприємства; - фінанси і кредит; - видавнича справа та редагування; - реклама та зв'язки з громадськістю; - туризм; - політологія.

Інформація для абітурієнтів

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Правознавство" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України; - основи правознавства. Для вступу на напрями "Фінанси і кредит" , "Економіка підприємства", "Моделювання та конструювання промислових виробів" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на напрям "Видавнича справа та редагування", "Реклама і зв'язки з громадськістю", "Перукарське мистецтво та декоративна косметика" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на напрям "Туризм" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія; - історія України. Для вступу на напрям "Програмна інженерія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору