Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Чортківський інститут підприємництва і бізнесу

Чортківський інститут підприємництва і бізнесу

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: Тернопільська область, м. Чортків, вул. С. Бандери, 46

Телефон/факс: 8 (03552) 2-08-49, 2-13-97

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: На сьогоднішній день матеріально-технічна база інституту складається з навчального корпусу, гуртожитку, бібліотеки, читального залу, їдальні. Навчально-виробнича база інституту складається із навчального корпусу загальною площею 9041,2 кв.м. Навчальна площа, зокрема, становить 4132,2 кв.м. Навчально-виробнича база інституту включає достатню кількість аудиторій, лабораторій, навчальних і адміністративних приміщень, відповідає показникам по площах – загальних, корисних, робочих, навчально-виховних в розрахунку на одного студента і співробітника.

Форми навчання: - денна; - заочна; - вечірня.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - банківська справа; - облік і аудит.

Інформація для абітурієнтів

Додаткова інформація: Виробничу практику проходять студенти стаціонарної форми навчання. З метою засвоєння практичних навиків до керівництва практикою залучено фахівців, котрі мають досвід практичної роботи на господарюючих підрозділах та в установах банків. Між навчальним закладом (в особі ТДЕУ ЧІПБ) і базами проходження практики заключено договори про співпрацю: - ВАТ "Завод Агромаш" - ДП "Чортківський комбінат хлібопродуктів" - АКБ "Приват Банк" - АКБ "Укрсоц банк" - ДАК "Укрексім банк" У постійному режимі співпраці, уточнення законодавчих змін інститут співпрацює з аудиторською фірмою ПП "Консалтинг Сервіс". Узагальнення знань студентів проходить у режимі обговорень на науково-практичних конференціях, круглих столах за участю викладачів, аспірантів, керівників району.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору