Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Хмельницький університет управління та права

Хмельницький університет управління та права

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: м. Хмельницький, вул. Театральна, 8

Телефон/факс: (0382) 71-80-00, 71-80-01

Сайт: www.univer.km.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Хмельницький університет управління та права - вищий державний навчальний заклад, який створено постановою Кабінету Міністрів України № 606 від 4 серпня 1995 року. Заснований у 1992 році. В університеті навчаються юнаки та дівчата з 14 областей України, Росії та Молдови. Підготовка фахівців ведеться на юридичному факультеті, факультеті управління та економіки та заочному факультеті. Університет здійснює ступеневу підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів "Бакалавр", "Спеціаліст" та "Магістр" за спеціальностями - "Правознавство", "Менеджмент організацій", "Адміністративний менеджмент", "Державна служба". В університеті діє аспірантура. Студенти університету мають змогу проходити навчання за програмою підготовки офіцерів запасу Збройних Сил України на військовій кафедрі при Національній академії Державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького. Матеріально-технічну базу університету складають 4 навчальних корпуси, криміналістична та фотолабораторії, навчальна зала судових засідань, 4 комп'ютерних класи з виходом до світової мережі "Інтернет" та інформаційно-пошукової системи "Ліга-закон", наукова бібліотека з книжковим фондом понад 90 тисяч примірників найновіших видань, студентський гуртожиток, гуртожиток готельного типу "Енеїда", студентська база відпочинку ім. С. Мацишена. Функціонує громадська приймальня (юридична клініка), де під час здійснення безкоштовного правового обслуговування і консультування малозабезпечених громадян, студенти-старшокурсники набувають навиків самостійної юридичної практики. Професорсько-викладацький склад становить 130 викладачів, з них 14 докторів наук, професорів, 58 кандидатів наук, доцентів.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - право; - менеджмент.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Бажаючі вступити до університету повинні подати: - заяву про вступ; - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її ксерокопію); - шість фотокарток розміром 3х4 см.; - сертифікати (сертифікат) Українського центру оцінювання якості освіти; - п’ять конвертів з марками; - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці). Усі ксерокопії нотаріально завіряються за оригіналом.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Документи приймаються з 20 червня до 15 липня.

Додаткова інформація: Для вступу на факультет управління та економіки необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на юридичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору