Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Університет економіки і підприємництва

Університет економіки і підприємництва

Рівень акредитації: III-IV

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Хмельницький, Львівське шосе, 51/2

Телефон/факс: 8 (0382) 22-51-33, 72-82-50

Сайт: www.uniep.km.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: ПВНЗ «УЕП» - сучасний вищий навчальний заклад, один із перших приватних закладів України, історія якого бере початок з 22 жовтня 1993 року, коли він почав функціонувати як Хмельницький економічний філіал Одеського інституту підприємництва і права і здійснювати підготовку спеціалістів за напрямом «Економіка та управління виробництвом». Сьогодні в ПВНЗ «Університет економіки і підприємництва» працюють 10 професорів, докторів наук, 44 доцента, кандидата наук, 34 старших викладачів та викладачів. На денній та заочній формах навчається понад 2000 студентів, кількість яких щороку зростає.

Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - економіка підприємства; - облік і аудит; - фінанси і кредит; - менеджмент.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см. - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії).

Додаткова інформація: При вступі до приватного вищого навчального закладу "Університет економіки і підприємництва" на напрями підготовки: "Економіка підприємства", "Облік і аудит", "Фінанси і кредит", "Менеджмент", будуть прийматись сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури (обов’язково) та на вибір абітурієнта з одного з наступних предметів: математика, географія, основи економіки.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору