Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46 (в/ч 9960)

Телефон/факс: (0382) 656-230, 795-911

Сайт: dpsu.gov.ua/ua/static_page/307.htm

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: За час свого існування академією підготовлено понад 5500 офіцерів, які успішно проходять службу у підрозділах та частинах Державної прикордонної служби України, Внутрішніх військах Міністерства Внутрішніх справ, підрозділах Служби Безпеки України. З них 300 офіцерів було підготовлено для прикордонних відомств Росії, Білорусії, Молдови, Грузії, Таджикистану, Вірменії. Сьогодні академія організаційно складається з управління, відділів і служб, 23 кафедр, 3 факультетів, ад'юнктури, докторантури, центру підготовки та перепідготовки спеціалістів, підрозділів забезпечення навчального процесу. На підставі двосторонніх договорів академія здійснює підготовку фахівців - прикордонників для прикордонних відомств країн СНД.

Форми навчання: - денна форма навчання

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: спеціальності: - "Охорона та захист державного кордону"; - "Оперативно-службова діяльність та управління діями прикордонних підрозділів (частин, з'єднань)"; - "Правоохоронна діяльність"; - "Переклад"; - "Автомобілі та автомобільне господарство"

Інформація для абітурієнтів

Додаткова інформація: Навчальний процес спрямований на максимальне врахування досвіду охорони державного кордону, якісне виконання завдань визначених Президентом України, Верховною Радою, Урядом України, з питань прикордонної безпеки, інтегрованого управління кордонами, реалізації третього етапу Концепції розвитку Державної прикордонної служби України на період до 2015 року, а також протидії організованій злочинності в умовах запровадження нового Кримінального процесуального кодексу України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору