Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Галицький інститут економіки і туризму

Галицький інститут економіки і туризму

Рівень акредитації: IV

Форма власності: колективна

Адреса: м. Львів, вул. О. Теліги, 4

Телефон/факс: (032) 296-3406

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: ВНЗ "Галицький інститут" має налагоджені зв'язки з університетом імені М. Кюрі-Складовської у Любліні, Вищою школою управління і адміністрації у м. Замостя (Польща). Викладачами та студентами проводяться спільні науково-практичні конференції з питань транскордонного співробітництва та соціально-економічного розвитку.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - економіка і підприємництво; - туризм.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають особисто заяву, вказуючи обрану спеціальність. До заяви додають: - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - медичну довідку форми 086-У; - витяг з трудової книжки (для осіб зі стажем); - 6 фотокарток розміром 3х4; - паспорт (копія); - ідентифікаційний код (копія).

Додаткова інформація: Для вступу на напрям підготовки "Економіка і підприємництво" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на напрям підготовки "Туризм" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору