Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Університет "Львівський Ставропіґіон"

Університет "Львівський Ставропіґіон"

Рівень акредитації: III

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Львів, вул Кривоноса, 10

Телефон/факс: 8 (032) 275-2991, 242-2697, 299-5611, 297-1038

Сайт: stavropigion.at.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Університет "Львівський Ставропігіон" є гідним конкурентом серед популярних навчальних закладів Львова. Тут збережені традиції викладацького новаторства та ексклюзивність навчального процесу. Тим паче, що на лекціях студентам цікаво вчитися, бо спеціальності підбирають відповідно до сучасних вимог ринку праці. Концепція діяльності “Львівського Ставропіґіону” передбачає становлення освітнього закладу європейського рівня. Університет розвиває наукові контакти з вітчизняними та зарубіжними навчальними й науково-дослідними інституціями, надає можливість стажування за кордоном.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - психолого-педагогічний; - економіки і комп'ютерних наук; - прикладної лінгвістики.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають особисто заяву про вступ до Університету, в якій вказують обрану спеціальність, форму навчання. До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У; - 6 фотокарток розміром 3х4 см; - витяг з трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи); - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта); - військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Практична психологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на напрями "Соціальна педагогіка", "Туризм" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на напрями "Фінанси і кредит", "Інтелектуальні системи прийняття рішень" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика; Для вступу на напрям "Філологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрям "Правознавство" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору