Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Східноєвропейський університет економіки та менеджменту

Східноєвропейський університет економіки та менеджменту

Рівень акредитації: III-IV

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16

Телефон/факс: (0472) 648-474, (0472) 691-550, (0472) 647-300

Сайт: www.suem.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Навчальний процес Східноєвропейського університету економіки і менеджменту ґрунтується на вихованні висококваліфікованих спеціалістів, здатних ефективно працювати в умовах ринкової економіки. В основі навчального процесу лежить принцип багатоступеневої системи вищої освіти в поєднанні з сучасними освітніми технологіями. Університет забезпечує випускникам усі необхідні умови для отримання сучасних економічних знань, високого рівня освіти і культури, базових знань гуманітарних наук, кваліфікованої підготовки в галузі економічних та юридичних наук, теорії й практики ведення бізнесу в ринковій економіці. Це означає, що випускники матимуть великий потенціал у практичній діяльності, у професійному виконанні своїх обов'язків та в поширенні знань з обраної сфери.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - економіки підприємства; - облік і аудит; - маркетинг; - фінанси; - економічна кібернетика; - менеджмент у галузі охорони здоров'я; - менеджмент організацій; - туризм; - готельне господарство; - документознавство та інформаційна діяльність; - правознавство; - переклад; - дизайн ландшафту.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Факультет довузівської підготовки здійснює довузівську підготовку з дисциплін: - українська мова; - іноземна мова; - географія; - правознавство; - математика; - історія України. Термін навчання: - 6 місяців (жовтень-березень) - 3 місяці (березень - травень) Заняття проводяться раз на тиждень (неділя).

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см. - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії).

Додаткова інформація: Місія Східноєвропейського університету економіки і менеджменту полягає у побудові соціально-орієнтовного конкурентоспроможного вищого навчального закладу, який відповідатиме світовому рівню якості освіти, потребам вітчизняного та міжнародного ринків праці та стане центром підготовки висококваліфікованих спеціалістів, розробки і впровадження інновацій, формування особистостей з моральними і демократичними цінностями.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору