Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Уманський національний університет садівництва

Уманський національний університет садівництва

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: Черкаська обл., м. Умань, вул. Інститутська, 1

Телефон/факс: (04744) 3-07-32

Сайт: www.udau.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Нині на шести факультетах університету за 15 напрямами та 20 спеціальностями навчається близько 6000 студентів, навчальний процес на 28 кафедрах забезпечують 363 науково-педагогічних працівників, серед яких 26 докторів наук, 34 професори та 221 кандидатів наук, 155 доцентів. Перепідготовка фахівців і надання дорадчих послуг аграрним товаровиробникам ведеться в Інституті післядипломної освіти та дорадництва.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - агрономії; - плодоовочівництва, екології та захисту рослин; - менеджменту; - економіки і підприємництва; - інженерно-технологічний; - лісового і садово-паркового господарства

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: навчальні програми розраховані на 160-240 годин, слухачі підготовчого відділення та філій вивчають дисципліни, що виносяться на зовнішнє тестування - українську мову і літературу, математику, біологію, фізику, хімію, історію України та географію

Додаткова інформація: Університет розвиває співробітництво з національними установами та навчальними закладами багатьох країн світу. Зокрема, ділові стосунки підтримуються з університетами Польщі, Росії, США, Франції, Данії, Чехії, Китаю, Узбекистану, Білорусі та іншими. Викладачі і студенти щорічно проходять стажування та практичну підготовку у США, Франції, Німеччині, Данії, Фінляндії, Польщі, Таїланді. Уманський НУС є членом Всесвітньої асоціації університетів Magna Charta та Міжнародної асоціації наукового садівництва.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору