Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України

Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Черкаси, вул. Енгельса, 164

Телефон/факс: (0472) 719-953, 644-166

Сайт: www.cibs.ck.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Матеріально-технічна база: - сучасний навчальний комплекс, що містить 37 навчальних аудиторій, 12 комп’ютерних класів, навчально- тренувальний банк та 14 мультимедійних установок і мережу швидкісного інтернету; - актовий зал; - спортивно-оздоровчий комплекс: спортивний, гімнастичний та тренажерні зали.

Форми навчання: - денна; - заочна; - екстернат

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: фінансово-кредитний: - "фінанси і кредит"; - "фінанси і кредит" зі спеціалізацією "банківські технології і процеси" обліково-економічний: - "облік і аудит"

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Курси з підготовки до вступу до ВНЗ з предметів: - українська мова; - українська література; - математика; - історія України; - географія. Термін навчання 6 місяців.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява про вступ; - документ про освіту (оригінал або нотаріально завірена копія); - паспорт або свідоцтво про народження; для хлопців, крім того, приписне свідоцтво або військовий квиток; - паспорт замовника навчання - для фізичної особи, банківські та ін. реквізити – для юридичної особи; - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; - копія трудової книжки (за наявності); - медична довідка – форма 086-у та довідка про всі щеплення; - 6 кольорових фото 3х4 см.; - 6 конвертів з марками з підписаною зворотною адресою, 1 конверт без марки; - паперова тека для документів на зав’язках

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Згідно Правил прийому, затверджених МОНМС України.

Додаткова інформація: Можливе здобуття ОКР "Бакалавр" зі скороченим терміном навчання - 2 чи 3 роки, на базі ОКР "Молодший спеціаліст" за спорідненим напрямом підготовки ("Економіка підприємства", "Прикладна статистика", "Маркетингова діяльність", "Фінанси і кредит", "Оціночна діяльність", "Товарознавство та комерційна діяльність", "Бухгалтерський облік"). Вступ - за результатами фахового тестування. Аспірантура і докторантура функціонують в Університеті банківської справи Національного банку України (м. Київ), до складу якого входить Черкаський інституту банківської справи. Друга вища освіта: ОКР "Спеціаліст" за спеціальностями "Банківська справа" та "Облік і аудит" (заочна форма навчання; термін навчання 2,5 роки).

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору