Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Міжнародний університет бізнесу та права

Міжнародний університет бізнесу та права

Рівень акредитації: IV

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Херсон, вул. 49-ї Гвардійської дивізіі, 25 А

Телефон/факс: (0552) 33-53-40, 36-26-25

Сайт: www.mubip.org.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Приватний вищий навчальний заклад Міжнародний університет бізнесу і права – це Вуз IV рівня акредитації. Він має магістратуру за трьома спеціальностями, аспірантуру за спеціальністю „Економіка й управління”. На підставі рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти й науки України вченій раді університету надано право на присвоєння вченого звання доцента й професора. В 2004 році МУБіП увійшов в державний реєстр вищих навчальних закладів з державною підтримкою. Університет розташований в трьох навчальних корпусах. Площа навчальної території складає 12510 м2. Матеріальна база складає: 55 аудиторій, комп’ютеризована бібліотека, 4 комп’ютерних класи, видавницький центр, психологічний клуб „Альфа”, лабораторія енергозбереження і центр моди „Імідж зірок”, спортивний зал площею 1000 м2, тренажерний зал, басейн, готель, гуртожиток, кафе „Екватор”, база відпочинку „Лагуна” на узбережжі Чорного моря.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - бізнесу; - юридичний.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Міжнародний університет бізнесу і права запрошує Вас на 6-ти місячні підготовчі курси для вступу в університет. Заняття проводяться по суботам та неділям з 10.00 годин до 13.00 годин. Вартість за місяць: Економіка - 120 гривень; Право – 140 гривень; Міжнародні економічні відносини – 140 гривень. Контактний телефон - 36-26-25

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - Заява; - Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти; - Ідентифікаційний код; - Копія паспорту (1,2 стор.); - Фото 3х 4-4 шт.; - Мед. довідка ф-86-У; - Довідка про щеплення ф.63; - Копія приписного посвідчення (для чоловіків); - Архівна справа (велика папка) - 1шт.; - Конверти з марками України - 5 шт.; - Файли - 5 шт.

Додаткова інформація: Для вступу до Інституту права необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу до Інституту міжнародної економіки та до Інституту інформаційних технологій необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору