Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Херсонський державний аграрний університет

Херсонський державний аграрний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Херсон, вул. Рози Люксембург, 23

Телефон/факс: (0552) 26-32-78? 42-92-89

Сайт: www.ksau.kherson.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Херсонський державний аграрний університет – вищий державний навчальний заклад IV рівня акредитації. Підпорядкований Міністерству аграрної політики України. Заснований 1 вересня 1874 року як Херсонське земське сільськогосподарське училище, з 1922 – Херсонський сільськогосподарський технікум, з 1929 – Херсонський сільськогосподарський інститут ім. О.Д. Цюрупи, з 1998 року – Херсонський державний аграрний університет. У складі університету 8 факультетів, 32 кафедри, 24 філії кафедр на виробництві, близько 5100 студентів. Працює магістратура, аспірантура, докторантура.

Форми навчання: - денна, - заочна, - екстернатна, - дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - агрономічний; - біолого-технологічний; - будівельно-гідромеліоративний; - економічний; - рибогосподарсько-екологічний.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: В університеті здійснюється довузівська підготовка (очно-заочні підготовчі курси, підготовче відділення). Випускникам установлюються особливі умови участі в конкурсі.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають до приймальної комісії Херсонського державного університету: - заява на ім'я ректора (бланк заяви абітурієнти отримують в університеті у приймальній комісії); - медична довідка за формою 086-У (з календарем щеплень); - 6 фотокарток розміром 3х4 (кольорових, без куточка для печатки); - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - копія і оригінал паспорту; - копія довідки про наявність ідентифікаційного коду; - оригінал військового квитка (посвідчення про приписку до призовної дільниці); - копія трудової книжки, завірена керівником підприємства (для абітурієнтів, які працюють); - паспорт одного з батьків (при укладанні договору на оплату за навчання). Особам, які мають розбіжності прізвищ у документах, треба мати документ про зміну прізвища.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на денну форму навчання розпочинається не раніше ніж за 30 днів до початку відбіркового конкурсу, закінчується 22 липня.

Додаткова інформація: Для вступу на напрями "Агрономія", "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва", "Водні біоресурси та аквакультура", "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на напрями "Гідротехніка", "Будівництво", "Облік і аудит", "Менеджмент", "Економіка підприємства" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору