Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Херсон, пр. Ушакова, 44

Телефон/факс: (0552) 49-32-79, 26-31-18

Сайт: www.nuos.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Філія має сучасну матеріально-технічну базу: навчальний корпус в центрі міста, обчислювальний центр і сучасні комп’ютерні класи, технічні лабораторії, бібліотеку. Форми навчання: денна, заочна; за держзамовленням і за контрактом. У закладі навчається 1500 студентів. Випускники вищих закладів освіти I-II рівнів акредитації мають можливість поступати на II-III курси для навчання за інтегрованими планами. Отримавши університетські дипломи державного зразка, випускники філії працевлаштовуються на машино- та суднобудівних підприємствах, підприємствах та установах енергетики, будівництва, зв’язку, комерційних структурах тощо, які відносяться до різних форм власності.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - морська техніка; - машинобудування та матеріалообробка; - електротехніка та електромеханіка; - інформатика та обчислювальна техніка.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: При філії працюють восьми, п’яти та одномісячні підготовчі курси, які починають свою роботу відповідно з 15 жовтня, з 1 лютого та 1 червня.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - ксерокопія двох перших сторінок паспорта (або свідоцтва про народження); - 6 фотокарток формату 3 x 4; - ксерокопія довідки про ідентифікаційний код; - медична довідка за формою 086-У; - витяг з трудової книжки (якщо вона є); - військовий квиток або приписне свідоцтво (юнакам).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на місця для навчання за державним замовленням здійснюється з 1 червня по 15 липня, на умовах контракту - до 27 серпня.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, фізика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору