Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Херсонський економічно-правовий інститут

Херсонський економічно-правовий інститут

Рівень акредитації: III

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Херсон, вул. Кримська, 130

Телефон/факс: (0552) 51-25-62, 55-00-78

Сайт: www.hepi.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: На сьогоднішній час в інституті два факультети та заочне відділення, дев'ять кафедр, на яких ведеться підготовка спеціалістів з шести спеціальностей. Інститут є вищим навчальним закладом третього рівня акредитації.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - економічний; - права та зовнішньоекономічної діяльності.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Прийом на підготовчі курси відбувається за спеціальностями: - Менеджмент організацій; - Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності; - Економічна кібернетика; - Облік і аудит; - Фінанси і кредит; - Правознавство. Прийом документів починається 15 вересня. Термін навчання 4 місяці. Вартість курсів на економічний факультет - 600 грн., на юридичний факультет - 1000 грн.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають: - Заяву про вступ до інституту, в якій вказують обрану спеціальність; - Сертифікат Українськогоь центру оцінювання якості освіти; - Медичну довідку за формою 086-У, форма 63 (щеплення); - 6 фотокарток розміром 3х4; - Паспорт та його копія; - Приписне свідоцтво (копія); - Свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта; - Ідентифікаційний код (копія) пред`являють особисто; - Документ про зміну прізвища; - Копія трудової книжки (для заочного відділення).

Додаткова інформація: Для вступу на економічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на факультет права та зовнішньоекономічної діяльності необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства, історія України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору