Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Херсонський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ

Херсонський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: м. Херсон, вул. Фонвізіна, 1

Телефон/факс: (0552) 41-02-93, 33-44-56, 37-34-91

Сайт: www.kli.kherson.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Нині навчальний процес забезпечують 16 кафедр, на яких працюють найдосвідченіші фахівці: доктори та кандидати юридичних, педагогічних, політичних, філологічних, філософських, історичних та інших наук, які поєднують високий рівень теоретичної підготовки з великим досвідом роботи у правоохоронних структурах та на освітянській ниві, що дає можливість постійно вдосконалювати теоретичний та методичний рівень викладання. Для забезпечення високого рівня навчально-виховного процесу та фізичного виховання курсантів в інституті створено належну спортивну базу, діють різноманітні спортивні секції. Збірна команда навчального закладу у змаганнях на першість облради «Динамо» щорічно посідає перші та призові місця зі стрільби з бойової зброї, військово-прикладних видів спорту, легкої атлетики, боротьби самбо, волейболу та інших видів спорту. Для підготовки кваліфікованих спеціалістів в інституті створена належна матеріально-технічна та навчальна база. Навчальний фонд включає 9 лекційних залів, 38 навчальних аудиторій, 3 просторі спортивні та 2 читальні зали, актову залу на 500 місць, літній спортивний майданчик, стадіон; 2 комп’ютерні класи, стрілецький тир, криміналістичний полігон та навчальний райвідділ.

Форми навчання: - денна; - заочна форма.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - підготовки фахівців для підрозділів слідства та дізнання; - юридичний; - заочного та дистанційного навчання працівників ОВС.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - Папка із зав’язками. - Заява абітурієнта. - Сертифікати Українського центра оцінювання якості освіти. - Довідка форми 086–У (картка про щеплення). - Характеристика зі школи або останнього місця роботи. - Шість фотокарток 3х4 без куточка. - Два конверти з марками. - Папір формату А4 (20 аркушів). - Документи, що підтверджують наявність пільг, якщо такі є. - Ксерокопія паспорта (1, 2, 11 сторінки). - Копія ідентифікаційного номеру. Паспорт, військовий квиток або приписне свідоцтво пред’являються особисто абітурієнтом при оформленні документів.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства; - історія України, всесвітня історія; - вступне випробування з фізичної підготовки.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору