Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Конотопський інститут Сумського державного університету

Конотопський інститут Сумського державного університету

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: Сумська обл., м. Конотоп, пр-т Миру, 24

Телефон/факс: (05447) 2-38-91, (05447) 2-39-91

Сайт: ki.sumdu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: В інституті здійснюється підготовка студентів із 12 спеціальностей за денною формою навчання та із 20 – за заочною (більшість спеціальностей акредитовано за найвищим в Україні рівнем). Термін навчання на базі Конотопського інституту – від одного до семи семестрів за денною формою (на старших курсах – на базі Сумського державного університету), та до отримання диплому бакалавра (5 років) – за заочною формою. Бажаючі мають можливість продовжити навчання в СумДУ для отримання дипломів спеціаліста та магістра. Працюють групи із післядипломної підготовки та підвищення кваліфікації, довузівської підготовки. Навчання здійснюється за навчальними планами СумДУ. Розроблені інтегровані навчальні плани, що дозволяє випускникам технікумів вступати одразу на ІІ або ІІІ курс інституту, в залежності від обраної спеціальності. Прийом здійснюється на умовах бюджетного фінансування і на контрактній основі.

Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр.

Перелік факультетів: - економічний; - механіко-математичний; - фізико-технічний; - інженерний.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Є підготовче відділення. Заняття проводяться по вихідним дням з 9.00 до 15.10.

Додаткова інформація: Для вступу на економічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на механіко-математичний, фізико-технічний та інженерний факультети необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору