Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кримський агротехнологічний університет

  Кримський агротехнологічний університет

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: державна

  Адреса: АР Крим, м. Сімферополь, п. Аграрне

  Телефон/факс: 8 (0652) 263-529, 263-145

  Сайт: www.csau.crimea-ua.com

  Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Кримський агротехнологічний університет веде свою історію від Таврійського університету, агрономічний факультет якого в 1922 році був перетворений у самостійний вищий сільськогосподарський навчальний заклад. У ВНЗ ведеться підготовка бакалаврів, спеціалістів, магістрів, кандидатів і докторів наук для Автономної Республіки Крим, Донецької, Запорізької, Херсонської, Дніпропетровської й інших областей України, а також країн СНД, Близького Сходу, Азії, Африки й Латинської Америки.

  Форми навчання: - денна; - заочна

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - спеціаліст; - бакалавр

  Перелік факультетів: - агрономічний; - механізації виробництва і технології переробки с./г. продукції; - економічний; - землеустрою та геодезії; - ветеринарної медицини; - лісового, садово-паркового і мисливського господарства

  Інформація для абітурієнтів

  Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Абітурієнти можуть поглибити свою підготовку, систематизувати знання на довгострокових підготовчих курсах по наступних предметах: - українська мова та література; - математика; - біологія; - географія; - хімія; - фізика. Заняття починаються 27 вересня, 22 жовтня 2012й проводяться у вихідні дні або в період шкільних (осінніх, зимових і весняних) канікул. Вартість навчання - 1740 грн. На час занять іногороднім слухачам курсів надається гуртожиток. Під час навчання на підготовчих курсах абітурієнти: - знайомляться з організацією й принципами навчання в університеті; - отримують поглиблену підготовку у вивченні загальноосвітніх дисциплін; - готуються до зовнішнього оцінювання знань по тестових технологіях; - одержують інформацію про майбутню спеціальність; - долають труднощі адаптаційного періоду, пов'язані з перехід до іншої системи навчання.

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву на iм'я ректора вузу; - сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти; - медичну довiдку за формою 086-У; - 6 фотокарток розмiром 3x4; - копiю паспорту (при поданнi мати оригiнал); - копiю iдентифiкацiйного номеру; - копiю трудової книжки (для осiб, якi мають стаж роботи).

  Додаткова інформація: Університет - це навчально-науковий комплекс у якому працюють більше тисячі співробітників. Навчальний процес і наукові дослідження забезпечують 306 наукових і науково-педагогічних працівників, з них 46 докторів наук, професорів, 179 кандидатів наук, доцентів, 27 заслужених діячів науки й техніки, заслужених працівників освіти, 18 академіків і членів-кореспондентів різних академій наук. Функціонує магістратура по 9, аспірантура по 24 і докторантура по 3 спеціальностях. В університеті здобувають знання близько 5,5 тисяч студентів, з них 3,3 на денний і 2,2 тисячі на заочній формі навчання. У ВНЗ сформувалося 15 наукових шкіл, у яких підготовлено сотні докторів і кандидатів наук.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

  ↑ Вгору