Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Суми, вул. Миру, 24

Телефон/факс: 8 (0542) 330-318, 335-171

Сайт: sfnuvs.sumy.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Сумська філія проводить підготовку фахівців зі слідчо-криміналістичної спеціалізації на умовах держзамовлення для системи МВС України без відриву від роботи, а також по господарсько-правовій спеціалізації на контрактних умовах з повною компенсацією вартості навчання за очною і заочною формами навчання. У Сумський філії Національного унивеситета внутрішніх справ працює вузівська бибилиотека з загальним фондом близько 40 000 книг, 60% з них - юридична література , комп'ютерний центр із виходом у всесвітню мережу Internet, спеціалізовані аудиторії. На студентів, що навчаються на умовах повної компенсації вартості навчання, поширюються умови, прийняті для студентів вищих навчальних закладів України. Їм надається отстрочка від заклику в Збройні Сили України на період навчання. У разі потреби студентам надається гуртожиток поруч з навчальними корпусами. Адміністрація філії приділяє багато уваги організації дозвілля молоді, культурно-масовим заходам і спортові.

Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: Правознавство.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: На факультеті діють підготовчі курси.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява на ім'я ректора Національного університету внутрішніх справ; - анкета встановленого зразка (бланк надається філією університету); - автобіографія (бланк надається філією університету); - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти; - характеристика з місця роботи (навчання); - медична довідка зразка 086-у; - довідка про відсутність судимості; - фотографії на матовому папері, без куточка розміром 3х4 - 8 шт. 9х12 - 2 шт.; - виписка з трудової книжки (при наявності); - ксерокопія паспорта; - паперова папка формату А-4; - чотири поштових конверти з марками; - довідка з місця проживання.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на денну форму навчання розпочинається 2 липня та закінчується 31 липня 2012 року. На заочну форму навчання документи приймаються з 11 липня по 15 серпня 2012 року.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору