Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Шосткинський інститут Сумського державного університету

Шосткинський інститут Сумського державного університету

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: Сумська область, м. Шостка, вул. Інститутська, 1

Телефон/факс: (05449) 6-13-37

Сайт: shinst.sumdu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 441 від 08.06.2001р. у структурі Сумського державного університету створено Шосткинський інститут Сумського державного університету як відокремлений структурний підрозділ з організацією навчання на його базі за денною та заочною формами. Сьогодні в інституті міста Шостки навчається майже 1500 студентів та слухачів, які набувають спеціальності на денному, заочному відділеннях та у структурах довузівської підготовки. Матеріально-технічна і наукова база інституту постійно поповнюється. Не дивлячись на порівняно молодий вік інституту вже обладнані учбові аудиторії, дослідницькі лабораторії, комп'ютерні класи. Велика увага надається розвитку соціальної бази: є спортивний зал, чудово обладнаний тренажерний зал, читальний зал на 100 місць, їдальня, гуртожиток, який повністю забезпечує потребу студентів. Улюбленим місцем відпочинку хлопців і дівчат є студентський клуб, де працюють творчі колективи, зокрема Народний студентський театр естрадних мініатюр і Народний хореографічний ансамбль "Світанок".

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - переклад; - фінанси; - економіка підприємства; - маркетинг; - менеджмент організацій; - електронні прилади та пристрої; - системи управління та автоматики; - хімічна технологія високомолекулярних сполук; - інформатика; - обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Госпрозрахункові підготовчі курси працюють для надання допомоги абітурієнтам у підготовці до вступних іспитів. Термін навчання - 8, 6, 4, 1 місяці. Прийом на підготовчі курси проводиться протягом року, починаючи з 1 вересня. Початок занять - в міру формування групи. Для слухачів курсів, що мешкають за межами міста Шостки, заняття проводяться у суботи та неділі.

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Філологія" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору