Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Миколаївська філія ПВНЗ "Європейський університет"

Миколаївська філія ПВНЗ "Європейський університет"

Рівень акредитації: IV

Форма власності: приватна

Адреса: м. Миколаїв, пр-т Центральний (пр-т Леніна), 11а, зуп. Водопровідна

Телефон/факс: +38 (0512) 584-148, +38 (050) 401-5415, +38 (063) 182-6648, +38 (097) 733-3026

Сайт: www.mikolaiv.e-u.in.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Миколаївська філія створена 1 квітня 1997 р.. Очолює філію кандидат економічних наук Потапенко Олена Миколаївна. Філія розташована в новому сучасному корпусі у центрі міста. Просторі аудиторії обладнані сучасними зручними меблями. Є два комп`ютерних класи. Сучасна електронна бібліотека. До послуг студентів та викладачів - дві окремі лінії Internet, та безкоштовний доступ до Wi-Fi. У філії постійно працюють спортивні секцій, проводяться спортивні змагання серед студентів. Для проведення занять з фізичної культури керівництво філії орендує один із найкращих спортивних залів, у спортивному клубі "Динамо".

Форми навчання: - денна, заочна форми навчання

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст

Перелік факультетів: - фінанси і кредит; - менеджмент; - інформаційні управляючі системи та технології; - програмне забезпечення

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - документи про освіту з додатком (оригінал); - сертифікати українського центру оцінювання якості освіти; - медична довідка (форма 086-о); - паспорт: 1, 2, 11 стор.(копія); - ідентифікаційний код (копія); - 6 фотокарточок розміром 3х4; - для юнаків - військовий квиток, або приписне свідоцтво (копія); - при наявності пільг, документи, які підтверджують пільги

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: з 11 липня до 31 серпня

Додаткова інформація: Викладацький склад підрозділу - понад 50 кваліфікованих викладачів, значна кількість яких має вчений ступінь і звання. Випускники університету отримують диплом державного та міжнародного зразка, мають можливість продовжити навчання в магістратурі та аспірантурі у м. Київ. Наявність післядипломної освіти: друга вища освіта шляхом перепідготовки за спеціальністю "Фінанси та кредит", термін навчання - 2 роки, форма - заочна.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору