Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв

Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 17

Телефон/факс: 8 (0512) 47-00-69, 47-11-40

Сайт: www.mfknukim.mk.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Випускники працюють керівниками творчих, професіональних і аматорських колективів, студій, гуртків; спеціалістами в науково-методичних центрах культури і мистецтв; консультантами творчих об'єднань; художниками-майстрами ДПМ в державних і комерційних структурах; викладачами фахових дисциплін у вищих та середніх спеціальних навчальних закладах; в музеях, галереях, у системі експертних комісій митної та правовоохоронної служб, ведучими програм у галузі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, оцінювачами антикварних і сучасних виробів образотворчого мистецтва, в експертних комісіях системи торгівлі.

Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - менеджменту і бізнесу; - мистецтв.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Працюють постійно діючі курси тел. 47-01-28.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви додаються: - Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти. - Медична довідка (форма 086-У). - 6 фотокарток розміром 3x4 см. - Копія трудової книжки (для осіб, що мають стаж роботи). - Копія свідоцтва про шлюб ( в разі зміни прізвища). - Паспорт та військовий квиток (приписне свідоцтво) подаються особисто.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України, творчий конкурс або вступне випробування з іноземної мови. Контактні телефони: 47-00-11 директор 47-01-28 перший заступник директора 47-00-69, 47-11-40 приймальна комісія

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору