Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини університету "Україна"

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини університету "Україна"

Рівень акредитації: IV

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Миколаїв, вул. Друга Військова, 22

Телефон/факс: (0512) 572-155

Сайт: mmirl.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" - неприбутковий вищий навчальний заклад недержавної форми власності IV рівня акредитації, заснований в 1999 р.. Університет входить до переліку освітньо-наукових установ, яким надається підтримка держави. Сьогодні в інституті навчається понад 5000 студентів по 28 освітнім програмам різних освітньо-кваліфікаційних рівнів. Інститутом започатковано проект з підготовки учнів 10-11 класів та випускників 11 класів за робітничими професіями: нянька, економка, покоївка, молодша медична сестра, секретар-діловод, оператор комп’ютерного набору, охоронник, охоронець, - з наступним продовженням навчання на другому курсі відповідних спеціальностей інституту (без надання при вступі сертифікатів ЗНО). Вартість навчання від 1500 грн за рік. Продовжує набір на всі курси заочної форми навчання за спеціальностями: правознавство, журналістика, переклад, соціологія, соціальна робота, психологія, дефектологія, здоров’я людини, туризм, готельно-ресторанна справа, фінанси, облік і аудит, маркетинг, товарознавство, комерційна діяльність, менеджмент, комп’ютерна інженерія та економічна кібернетика. Обирай "Україну" !!! Довідки за телефоном (0512) 572-155. Ліцензія Міністерства освіти і науки молоді та спорту від 13.07.12 р. серія АД №041450. Інформація для абітурієнтів →

Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - економіки; - підприємництва; - соціально-гуманітарний; - правознавства та менеджменту

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Є

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; - виписку з трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи); - ідентифікаційний код (копія довідки); - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірену копію).

Додаткова інформація: Перелік спеціальностей освітньо-кваліфікаційних рівнів: "Молодший спеціаліст": Правознавство, Видавнича справа та редагування, Організація обслуговування в готелях, Фінанси, Бухгалтерський облік, Комерційна діяльність, Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства і торгівлі, Організація виробництва, Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж, Оціночна діяльність, Організація заготівель і товарознавства сільськогосподарської продукції; "Бакалавр": Правознавство, Видавнича справа та редагування, Журналістика, Готельно-ресторанна справа, Туризм, Фінанси і кредит, Облік і аудит, Маркетинг, Товарознавство та торговельне підприємництво, Економічна кібернетика, Менеджмент, Психологія, Корекційна освіта Комп’ютерна інженерія, Переклад, Соціологія, Соціальна робота, Здоров’я людини, Харчові технології, Міжнародна інформація; "Спеціаліст": Фізична реабілітація, Соціальна робота, Журналістика, Переклад, Фінанси, Облік і аудит, Комерційна діяльність, Менеджмент організацій, Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності, Туризм, Банківська справа, Маркетинг, Менеджмент ЗЕД; "Магістр": Дефектологія, Фізична реабілітація, Журналістика, Переклад, Психологія, Соціологія, Економічна кібернетика, Фінанси, Банківська справа, Комерційна діяльність, Облік і аудит, Маркетинг, Оподаткування, Менеджмент організацій, Готельна і ресторанна справа.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору