Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Мелітопольский інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

Мелітопольский інститут екології та соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

Рівень акредитації: III-IV

Форма власності: недержавна

Адреса: Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Дзержинського, 380

Телефон/факс: 8 (06192) 6-94-80, 6-94-94

Сайт: www.miest.narod.ru

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Мета діяльності інституту - надання вищої освіти всім бажаючим, у тому числі молоді з особливими потребами, через впровадження дистанційних технологій навчання. В Мелітопольському інституті екології та соціальних технологій (МІЕСТ) навчається - 888, а в університеті "Україна" загалом навчається 35 000 студентів. В 2005 році дипломи державного зразку отримали 9 022 випускники університету "Україна". Навчальний процес в інституті здійснюють 77 викладачів, сім із них доктори наук, професори, двадцять сім - кандидати наук, доценти, дванадцять старших викладачів, сім аспірантів. Матеріально-технічна база: лабораторія анатомії та фізіології людини, лабораторія загальної екології, лабораторія хімії та лабораторія фізичної реабілітації, тренажерний зал, сучасні комп'ютерні класи з мережою Інтернет і мультімедійною системою, бібліотека з електронними носіями, читальний зал, буфет.

Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр, - спеціаліст, - магістр.

Перелік факультетів: - інженерних технологій; - соціальних технологій.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У; - 4 фотокартки розміром 3x4 см; - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта); - військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці); - копію ідентифікаційного коду; - відповідний документ (документи) Українського центру оцінювання якості освіти.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Термін здачі документів: - з 1 березня по 25 серпня для денної форми навчання; - з 1 березня по 25 вересня для заочної форми навчання.

Додаткова інформація: Для вступу на факультет інженерних технологій необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, хімія або біологія. Для вступу на факультет соціальних технологій необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або історія України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору