Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій

Рівень акредитації: III

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Кияшко, 16-А

Телефон/факс: (061) 239-9001, 239-9002, 239-9003

Сайт: www.econom.zp.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: ЗІЕІТ - сучасна престижна освітня установа європейського рівня за змістом навчальних планів і програм, матеріально-технічною базою, інформаційно-технічним забезпеченням та організацією навчального процесу.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - фінансово-економічний; - іноземної філології; - будівництва.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Центр тестових технологій ЗІЕІТ проводить навчання на курсах підготовки до зовнішнього незалежного тестування МОН України. Підготовка ведеться по обов'язковій тестовій дисципліні – українській мові, і додатковим предметам на вибір абітурієнта: математика, історія України, іноземна мова, інформатика.

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Менеджмент" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на напрям "Філологія" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на інші напрями необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору