Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Бердянський університет менеджменту і бізнесу

Бердянський університет менеджменту і бізнесу

Рівень акредитації: III

Форма власності: недержавна

Адреса: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Свободи, 117а

Телефон/факс: (06153) 6-44-08, 4-69-18

Сайт: bumib.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Якість освіти визначають дві основні складові: навчально-матеріальна база та професійна кваліфікація професорсько-викладацького складу. У Бердянському університеті менеджменту і бізнесу приділяли і приділяють велику увагу розвитку обидвох складових. На сьгодняшній день БУМіБ – це 4 навчальних корпуса у центральній частині Бердянська, 3 бібліотеки, 4 кафе, 2 спортзала. Університет має сучасну лабораторну базу (у тому числі є віртуальні лабораторії з фізики та електротехніки), готується до відкриття лабораторія «Комп'ютерні сітки». Сім комп'ютерних класів університету об'єднані в єдину комп'ютерну сітку й підключені до Internet.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст

Перелік факультетів: - економічний; - менеджменту і бізнесу; - інформаційних систем і технологій; - юридичний

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - сертифікати Українського центру оцінювання якості знань (УЦОЯО); - орігінал документа про освіту (атестат, свідоцтво, диплом); - ксерокопія ідентифікаційного номера та ксерокопія паспорту (1, 2, 11 сторінки) - 2 екземпляра; - медична довідка за формою 086-О; - карта щеплень, флюорографія (для денної форми навчання); - виписка з трудової книжки (для абітурієнтів заочної форми навчання); - 6 кольорових фотографій розміром 3х4; - ксерокопія приписного свідоцтва (для юнаків)

Додаткова інформація: Сертифікати УЦОЯО для вступу або вступні випробування з конкурсних предметів на економічний факультет: - українська мова та література; - математика; - історія України або географія. Сертифікати УЦОЯО для вступу або вступні випробування з конкурсних предметів на факультет менеджменту і бізнесу: - українська мова та література; - математика; - іноземна мова або географія. Сертифікати УЦОЯО для вступу або вступні випробування з конкурсних предметів на факультет інформаційних систем і технологій: - українська мова та література; - математика; - іноземна мова або фізика. Сертифікати УЦОЯО для вступу або вступні випробування з конкурсних предметів на юридичний факультет: - украінська мова та література; - історія України; - іноземна мова або математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору