Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Дніпропетровський інститут ("ПрАТ" МАУП ")

Дніпропетровський інститут ("ПрАТ" МАУП ")

Рівень акредитації: III-ІV

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна, 21

Телефон/факс: (056) 375-7219, 770-8038, 375-7213

Сайт: www.maup.dp.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Історія Дніпропетровського інституту МАУП почалася в 1994 році, коли в місті почав діяти навчально-консультаційний центр Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це був один з перших навчальних центрів МАУП в Україні, на базі якого в 1998 році був створений філіал. У 2005 році філія перетворився в Дніпропетровський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом. З 2010 року інститут має власне приміщення і всі необхідні умови для успішного навчання студентів: комп'ютерні класи, навчальні кабінети і лабораторії, обладнання, яке дозволяє використовувати сучасні інформаційні технології, аудиторії, бібліотеку, спортивний зал, студентське кафе. У складі Дніпропетровського інституту функціонує 5 кафедр: менеджменту, економіки і підприємництва, практичної психології, гуманітарної та фундаментальної підготовки, права.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна (мультимедійна)

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст

Перелік факультетів: - 6.030601 Менеджмент; - 6.030505 Управління персоналом і економіка праці; - 6.030508 Фінанси і кредит; - 6.030509 Облік і аудит; - 6.030507 Маркетинг; - 6.030401 Правознавство; - 6.030102 Психологія

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява на ім'я ректора із зазначенням обраної спеціальності та форми навчання; - паспорт та дві копії сторінок паспорта, де зазначено прізвище, ім'я, по батькові, ким виданий, прописка; - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, отриманий вступниками в поточному році; - оригінал документа про освіту з додатком та дві копії (один комплект завірений нотаріально); - дві копії довідки про присвоєння ідентифікаційного коду; - шість фотокарток (3х4); - медична довідка за формою 086-У; - довідка з місця роботи (для тих, хто працює); - копія документа про зміну прізвища (завірена нотаріально); - військовий квиток або приписне свідоцтво (для денної форми навчання)

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: 28 листопада 2012

Додаткова інформація: Суспільне і культурне життя студентів денного відділення ДІ включає в себе зустрічі з поетами Дніпропетровщини, відвідування театрів, музеїв, матчеві зустрічі з викладачами, участь у святкових виставах, проведення зі студентами бесід на актуальні суспільно-політичні теми. Успішно вирішуються і побутові проблеми - на сьогоднішній день всі студенти денного відділення, яким необхідне житло, забезпечені гуртожитком. Кожен студент має можливість брати участь у спільних заходах МАУП, які проводяться в Києві і інших містах України - конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях. Щорічно ДІ МАУП проводить науково-практичні конференції, студентські олімпіади, в яких беруть участь і випускники шкіл. Активним учасникам і переможцям олімпіад - учням випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Дніпропетровська та Дніпропетровської області - дається перевага під час вступних іспитів до інституту. З метою підвищення духовності студентської молоді 30 серпня 2010 року в приміщенні інституту була відкрита і освячена перша в м. Дніпропетровську студентська каплиця на честь 12 апостолів. Всі, хто закінчує ДІ МАУП, отримують два дипломи - державного зразка та диплом, оформлений відповідно до вимог міжнародно - правових норм, що дає можливість отримати роботу за фахом або продовжувати навчання в багатьох країнах світу. Серед наших випускників - підприємці, керівники банків і підприємств, головні бухгалтери, менеджери малого та середнього бізнесу, службовці високих рангів, юристи державних та приватних фірм, співробітники правоохоронних органів та ін.. Вони працюють не тільки в Україні, а також у багатьох країнах світу - у Бельгії, Англії, Німеччині, Франції, Ізраїлі, Австралії та інших країнах.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

Шукаєте роботу?


Шукаєте персонал?

↑ Вгору