Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Кримський інженерно-педагогічний університет

Кримський інженерно-педагогічний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: АР Крим, м. Сімферополь, пер. Учбовий, 8

Телефон/факс: 8 (0652) 249-495

Сайт: kipu.crimea.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Більше половини спеціальностей університету акредитовані за IV рівнем, вуз в цілому - по IV рівню. Колишні назви: Кримський державний інженерно-педагогічний університет, Кримський державний індустріально-педагогічний інститут. В університеті на семи факультетах навчається 7000 студентів по 23 спеціальностям. На 32 кафедрах працює більше 500 викладачів, з них 43 доктори наук і професорів, 226 кандидатів наук і доцентів. При університеті створено Науково-дослідний центр кримськотатарської мови і літератури.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціліст; - спеціаліст; - бакалавр; - магістр

Перелік факультетів: - інформатики; - економічний; - кримськотатарської і турецької філології; - інженерно-технологічний; - психолого-педагогічний; - мистецтв; - історико-філологічний

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Кримський інженерно-педагогічний університет оголошує набір на короткострокові місячні підготовчі курси для осіб, які мають право здачі вступних іспитів в університеті (випускники 2007 року і раніше): - навчання з 10 червня по 10 липня 2012 р., заняття проводяться щоденно; - час роботи курсів визначається за погодженням з групою; - підготовка здійснюється за обов'язкових і профільних предметів; - курси ліцензовані (ліцензія МОН України: серія АГ № 582620). Перелік необхідних документів: - заява; - 2 фотографії (3х4); - копія паспорта або свідоцтво про народження для осіб, які не мають паспорта за віком; - копія ідентифікаційного коду; - квитанція про оплату за навчання.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву на iм'я ректора вузу, - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти, - медичну довiдку за формою 086-У, - 6 фотокарток розмiром 3x4, - копiю паспорту (при поданнi мати оригiнал), - копiю iдентифiкацiйного номеру, - копiю трудової книжки (для осiб, якi мають стаж роботи).

Додаткова інформація: Для вступу на економічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика; - економічна географія. Для вступу на інженерно-педагогічний, інженерно-технологічний факультети необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на факультет інформатики необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. Для вступу на історико-філологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія або вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на факультет кримсько-татарської філології необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на факультет мистецтв необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творче завдання. Для вступу на психолого-педагогічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або біологія.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору