Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Українсько-Російський інститут (філія) Московського державного відкритого університету

Українсько-Російський інститут (філія) Московського державного відкритого університету

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Чернігів, пр-т Миру, 137

Телефон/факс: (04622) 5-60-14

Сайт: www.uri.cn.ua/?page_id=34

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Філія Московського державного відкритого університету (МДВУ) була відкрита в 1996 році на базі Чернігівського державного інституту економіки і управління (ЧДІЕіУ) за клопотанням Верховної Ради України від 30 грудня 1995 року № 03 3/23, Чернігівської обласної ради народних депутатів від 1 листопада 1995 р. . № 6 01/440 та за договором між МДВУ і ЧДІЕіУ. У момент утворення філія мала статус навчального центру, однак, за короткий час зуміла якісно і кількісно наростити освітній та матеріально-технічний потенціал, тому в жовтні 1999 року була перетворена в Українсько-Російський інститут (філія) МДВУ в м. Чернігів.

Форми навчання: - Очна форма навчання; - Заочна форма навчання.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - спеціаліст

Перелік факультетів: - Економічний факультет; - Юридичний факультет.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: - піврічні - жовтень - квітень, - 4-х тижневі - червень - липень.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Абітурієнту при собі мати: - Документ про освіту (оригінал) - Нотаріально завірена копія документа про освіту (перекладеного на російську мову) - Медичну довідку за формою 086-У; - 6 фотокарток розміром 3x4 см; - Паспорт (копія 1, 2 стор. Та прописки); - Ідентифікаційний код (копія); - Копію свідоцтва про шлюб (розірвання шлюбу), якщо прізвище в документах не збігається з прізвищем у паспорті; - Військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) - для юнаків; - Інші документи (про пільги).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом заяв на всі форми навчання з 1 червня

Додаткова інформація: - Навчання проводиться російською мовою - Зарахування для громадян України та Білорусії відповідно до правил про зарахування до МДВУ - за результатами вступних випробувань - Випускники отримують диплом державного зразка, який згідно з міжурядовими угодами визнається документом про вищу освіту на територіях України, Білорусії та Росії.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору