Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Черкаський факультет Київського національного університету культури і мистецтв

Черкаський факультет Київського національного університету культури і мистецтв

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Черкаси, вул. Благовісна, 130/1

Телефон/факс: (0472) 325-414, (0472) 361-114, (0472) 325-214

Сайт: knukm.wordpress.com

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Навчальна та матеріальна база: - власна бібліотека; - арт-кафе; - комп’ютерний клас з доступом до мережі Internet; - дві лабораторії перукарської майстерності; - аудиторія-майстерня для роботи дизайнерів. Підготовку фахівців здійснює професорсько-викладацький склад, який відповідає вимогам ліцензування та європейському рівню. Випускники університету мають достатні можливості працевлаштування в сфері послуг та обслуговування, туристичній індустрії, приватних та державних закладах, які потребують професійного ведення діловодства та управлінської документації.

Форми навчання: - денна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - "Бакалавр" (4 роки); - "Cпеціаліст" (1 рік - на базі освітньо-кваліфікаційного рівня "Бакалавр")

Перелік факультетів: - дизайнер середовища (інтер’єру, ландшафту); - дизайнер зачісок, стилю; - документознавець - менеджер органів державної влади і управління; - менеджер готельно-ресторанного сервісу; - менеджер міжнародного туризму

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта) - лише пред’являється у приймальній комісії; - посвідчення про приписку до призовної дільниці (або військовий квиток) - лише пред’являється у приймальній комісії; - оригінал документа про освіту (копії завірені нотаріусом подаються лише на момент здачі іспитів). При повідомленні про зарахування подаються оригінали документів (термін 5 днів); - заява про вступ до КНУКіМ на ім’я ректора, в якій вказують обрану спеціальність, кваліфікацію та форму навчання. Заява подається особисто; - документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень), за особистим вибором оригінал або його завірену ксерокопію; - медичну довідку за формою 086-У, а також довідку про щеплення; - копію трудової книжки для осіб, які мають стаж роботи; - 6 фотокарток розміром 3 на 4 см; - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти; - копії паспорту та ідентифікаційного коду; - документи, які додають право на пільги (для абітурієнтів, що вступають за держзамовленням). Увага! Медична довідка та копія трудової книжки повинні бути датовані роком вступу. Інші документи можуть бути подані вступником, якщо він претендує на пільги, встановлені законодавством України, в терміни, визначені для подання документів. Примітка: особи, що мають розбіжності у прізвищах в документах (паспорт, диплом, атестат), додають копію шлюбного свідоцтва

Додаткова інформація: В університеті є представницький орган студентської громади - Студентський парламент, завданням якого є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, сприяння їх навчальній, науковій та творчій діяльності, організація діяльності студентських гуртків, наукових товариств та гуманітарних контактів.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору