Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Дніпропетровський гуманітарний університет

  Дніпропетровський гуманітарний університет

  Поставити питання

  Рівень акредитації: III

  Форма власності: приватна

  Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Орловська, 1б

  Телефон/факс: (056) 371-5145, 788-3983

  Сайт: www.dgu.com.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Дніпропетровський гуманітарний університет акредитований за статусом вищого навчального закладу IІІ рівня і має право на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України АГ № 582881 виданої 22.02.2012 р. з підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста і магістра зі спеціальностей "Правознавство", "Психологія" та "Туризм". Більше 90% науково-педагогічних працівників, що забезпечують навчальний процес в університеті, мають наукові ступені та вчені звання. Висока професійна майстерність викладачів, дозволяє вести підготовку висококваліфікованих фахівців - майбутніх юристів, психологів і менеджерів туристичних підприємств - на рівні сучасних вимог ринку праці, тобто бути конкурентоздатними на ньому, що в сучасних умовах є запорукою успішного працевлаштування на підприємствах як державного так і приватного сектора економіки.

  Форми навчання: - денна; - заочна

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

  Перелік факультетів: - правознавство; - психологія; - туризм

  Інформація для абітурієнтів

  Додаткова інформація: Сьогодні університет має потужну матеріально-технічну базу, яка забезпечує належні умови для виконання навчального процесу, побуту і відпочинку студентів. До послуг студентів новий навчальний корпус, в якому знаходяться конференційна зала, навчальні аудиторії, бібліотека з читальним залом, спортивна зала, в якій розміщені секції спортивно-оздоровчого клубу (секція сучасних танців "Пульс", секція з бодібілдингу, фітнесу та інші), кафетерій, комп'ютерний клас з сучасним обладнанням та вільним доступом до мережі Інтернет, гуртожиток тощо. Головною особливістю у діяльності Дніпропетровського гуманітарного університету з надання освітніх послуг є те, що студенти, які будуть навчатися за обраною спеціальністю (денна форма), одночасно за їх бажанням мають можливість отримати другу вищу освіту (заочна форма) із значною знижкою в оплаті за навчання. Необхідно також відмітити, що до кожного студента в університеті ставляться як до гідної особистості, виходячи з індивідуального підходу до організації умов навчання, що позитивно впливає на формування його професійної мотивації та успішне входження у студентське середовище.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  Часто шукають

  ↑ Вгору