Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. ЧВНЗ "Міжнародний інститут бізнесу"

  ЧВНЗ "Міжнародний інститут бізнесу"

  Поставити питання

  Рівень акредитації: III

  Форма власності: недержавна

  Адреса: м. Київ, Брест-Литовське шосе, 8А

  Телефон/факс: (044) 585-0033

  Сайт: www.iib.com.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Міжнародний інститут бізнесу створений в 1993 році за рішенням Уряду України Українською академією державного управління при Президентові України та Фондом Центрально-Європейського університету (Фонд Джорджа Сороса) як центр підготовки фахівців для роботи в умовах ринкової економіки. МІБ - перша і єдина українська бізнес-школа, програми МВА якої акредитовані Британською асоціацією МВА (Association of MBA's). МІБ - єдиний в Україні навчальний центр провідних світових професійних асоціацій - британського Чартерного інституту маркетингу (The Chartered Institute of Marketing), фахівців з фінансового менеджменту та управлінського обліку британського Чартерного інституту фінансового менеджменту (The Chartered Institute of Management Accountants), а також програму для фахівців Public Relations (The Chartered Institute of Public Relations).

  Форми навчання: - Денна форма навчання, - Заочна форма навчання.

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - спеціаліст

  Перелік факультетів: - фінанси, - маркетинг.

  Інформація для абітурієнтів

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - Копія паспорта, - Копія ВД коду, - Резюме, - Копія диплома про перший вищу освіту, - Копія додатку до диплому.

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Для УПБА - до 30 серпня

  Додаткова інформація: Програми МВА-для топ-менеджерів і власників бізнесу відповідають кращим світовим стандартам якостям програм Master of Business Administration. Executive MBA Місія програми-сприяти ефективному та стабільному зростанню бізнесу за допомогою: професійного та особистісного розвитку керівників вищої ланки; системного підходу до бізнес-менеджменту, заснованому на концепції зростання вартості компанії. Впровадження кращого світового досвіду менеджменту в практику бізнесу International MBA - була першою і залишається єдиною на ринку бізнес-освіти України. Найвища якість освіти забезпечується високими стандартами Університету Нью Брансвік та МІБ, а також потужними традиціями обох шкіл. В результаті навчання на програмі ІМВА випускникам присвоюється ступінь МВА і видаються дипломи МІБ та УНБ, які визнані як в Україні, так і в усьому світі. Крім того, навчання на програмі ІМВА не передбачає виїзду за межі України Українська програма бізнес-адміністрування за напрямами «менеджмент», «маркетинг» і «фінанси» дає слухачам системні, практичні орієнтований комплекс знань і умінь. Після успішної здачі іспитів та практикуму випускники отримують оригінальний диплом бізнес-школи ім. Грента МакЮена (Канада), а після успішної здачі державних іспитів і захисту дипломної роботи - отримують диплом державного зразка.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  ↑ Вгору