Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Вінницький Факультет Київського Національного Університету Культури і Мистецтв

Вінницький Факультет Київського Національного Університету Культури і Мистецтв

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: вул. Червоноармійська, 7

Телефон/факс: (0432) 666-562, 666-583

Сайт: www.knukim.vn.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Підготовку фахівців здійснює професорсько-викладацький склад, який відповідає вимогам ліцензування та європейському рівню. Випускники університету мають достатні можливості працевлаштування в сфері послуг та обслуговування, туристичній індустрії, приватних та державних закладах, які потребують професійного ведення діловодства та управлінської документації. В університеті є представницький орган студентської громади – Студентський парламент, завданням якого є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, сприяння їх навчальній, науковій та творчій діяльності, організація діяльності студентських гуртків, наукових товариств та гуманітарних контактів.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст

Перелік факультетів: - документознавець – органів державної влади і управління; - менеджер готельно ресторанного бізнесу; - менеджер міжнародного туризму; - дизайнер середовища (інтерєру,ландшафту); - модельєр-перукар; - дизайнер зачісок

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Так

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: • паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта) — лише пред'являється у приймальній комісії; • посвідчення про приписку до призовної дільниці (або військовий квиток) — лише пред'являється у приймальній комісії; • оригінал документа про освіту (копії завірені нотаріусом подаються лише на момент здачі іспитів). При повідомленні про зарахування подаються оригінали документів (термін 5 днів); • заява про вступ до КНУКіМ на ім'я ректора, в якій вказують обрану спеціальність, кваліфікацію та форму навчання. Заява подається особисто; • документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень), за особистим вибором оригінал або його завірену ксерокопію; • медичну довідку за формою 086-У, а також довідку про щеплення; • копію трудової книжки для осіб, які мають стаж роботи; • 6 фотокарток розміром 3 на 4 см; • сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти; • копії паспорту та ідентифікаційного коду; • документи, які додають право на пільги (для абітурієнтів, що вступають за держзамовленням). Увага! Медична довідка та копія трудової книжки повинні бути датовані роком вступу. Інші документи можуть бути подані вступником, якщо він претендує на пільги, встановлені законодавством України, в терміни, визначені для подання документів. Примітка: особи, що мають розбіжності у прізвищах в документах (паспорт, диплом, атестат), додають копію шлюбного свідоцтва.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Із 20 червня 2011р. до 25 серпня 2011 р.

Додаткова інформація: Випускники кафедри державного управління працюють в архівах, кадрових службах, відділах соціально-культурної сфери, бібліотеках, інформаційно-аналітичних відділах, у відділах управління документаційного забезпечення Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства культури і туризму України, Міністерства транспорту і зв’язку України, Державного комітету України з державного матеріального резерву, державної міської адміністрації, обласних і районних адміністраціях, Верховному суді України, Службі безпеки України, комерційних структурах. Диплом бакалавра напряму "туризму", дозволяє працювати в туристичних фірмах на наступних посадах: Випускники спеціальності «Туризм» обіймають такі посади: директор туристичного агентства, менеджер міжнародного туризму, гід-перекладач, екскурсовод, менеджер відділу транспортних послуг, завідувач корпусу готелю, завідувач туристичної бази, директор малого підприємства, керівник рекламного відділу, фахівець з методів дослідження туристичного ринку, організатор дозвілля туристів. Випускники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» працюють в організаціях та на підприємствах ресторанного і готельного господарства різних форм власності на таких посадах: директор готелю; директор ресторану; менеджер готельно-ресторанного бізнесу; головний адміністратор служби прийому та розміщення у готелі; головний адміністратор ресторану; завідувач виробництвом ресторану; головний інженер готелю; метрдотель ресторану; завідуючий виробництвом продукції ресторанного господарства; спеціаліст по реалізації та споживанню продукції ресторанного господарства; спеціаліст стандартизації, сертифікації та якості ресторанних та готельних послуг; спеціаліст-аналітик. Випускники спеціальності «Дизайн середовища» працюють в державних установах, комунальних підприємствах, інформаційно- аналітичних центрах та інших державних, комерційних організаціях, а також в різноманітних архітектурних, дизайнерських, художніх майстернях та студіях. Під час навчання студенти спеціальності «Модельєр-перукар» працюють в спеціалізованих сучасних лабораторіях, де опановують сучасні тенденції конструювання зачісок, креативних стрижок, створення неповторних образів. Освоюють технології пастижерної справи, боді-арт, фейс-арт; візаж, грим, нарощування волосся, вій.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору