Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Сімферопольська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

Сімферопольська філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна"

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: АР Крим, м. Сімферополь, вул. Московська, 12.

Телефон/факс: 8 (0652) 27-63-27

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Особам з фізичними і сенсорними недоліками, сиротам, особам, що залишилися без піклування батьків, і особам, що мають особливо складні умови життя, надаються пільги.

Форми навчання: - денна, - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст, - бакалавр, - спеціаліст.

Перелік факультетів: - програмне забезпечення автоматизованих систем; - експлуатація систем обробки інформації і ухвалення рішень; - документознавство і інформаційна діяльність; - соціальна робота; - українська мова і література.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: При університеті працюють підготовчі курси по дисциплінах: - історія України - математика - основи інформатики - українська мова і література

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву на iм'я ректора вузу, - сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти, - медичну довiдку за формою 086-У, - 6 фотокарток розмiром 3x4, - копiю паспорту (при поданнi мати оригiнал), - копiю iдентифiкацiйного номеру, - копiю трудової книжки (для осiб, якi мають стаж роботи).

Додаткова інформація: В учбово-діловому центрі "ДЖАМП" при філіалі є можливість підвищити комп'ютерну грамотність, отримати другу спеціальність оператора комп'ютерного набору, з присвоєнням 4 і 5 розряду.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору