Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації ЧДТУ

Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації ЧДТУ

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 460 (корпус №2, чотириповерхова будівля, ауд. 240)

Телефон/факс: (0472) 710-084

Сайт: chdtu.edu.ua/applicant/graduate-education

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Черкаського державного технологічного університету розпочав свою діяльність в 1993 році. Спочатку був створений факультет перепідготовки фахівців як структурний підрозділ ЧДТУ, наказом Міністерства освіти України від 27.04.1993 року №118 та наказом ректора інституту №131/01 від 31.05.1993р.

Форми навчання: - заочна форма навчання

Перелік факультетів: навчання в Центрі післядипломної освіти та підвищення кваліфікації здійснюється за наступними спеціальностями: - фінанси і кредит; - облік і аудит; - економіка підприємства; - менеджмент організацій і адміністрування; - екологія та охорона навколишнього середовища; - програмне забезпечення систем; - автомобілі та автомобільне господарство; - електротехнічні системи електроспоживання; - промислове і цивільне будівництво

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - копія диплому про вищу освіту та додатку до нього, завірених нотаріально (для студентів - довідка з деканату про навчання підписана деканом факультету); - копія паспорту (1, 2 та 11 сторінки); - копія ідентифікаційного коду; - медична довідка (форма 086-У); - три фотокартки 3?4; - витяг з трудової книжки; - копія документу про шлюб або розлучення (при зміні прізвища); - прозора папка (файл А4); - папка на зав'язках

Додаткова інформація: Початок занять: - на заочній формі - жовтень кожного року. В Центрі проводиться підвищення кваліфікації фахівців за акредитованими напрямами (спеціальностями), по закінченню видається свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації. В ЦПОДК постійно діє курсова підготовка (вечірня форма) за спеціальностями: - Озеленення та благоустрій міських та сільських територій; - Користувач ПК; - Бухгалтерський облік; - Менеджмент персоналу; - Персональний маркетинг; - Організатор подорожей (екскурсій); - Менеджмент організацій (управління багатоповерховими будинками); - Організатор подорожей - перекладач (англійська, французька, німецька мови); - WEB-дизайн; - Системне адміністрування; - Інформаційні системи та технології в обліку; - Інформаційні управляючі системи та технології; - Менеджмент малого бізнесу; - Управління проектами. Після закінчення навчання видається посвідчення встановленого університетом зразка про одержану професію.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору