Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Інститут безперервної фахової освіти Придніпровської державної академії будівництва і архітектури (ІНСО ПДАБА)

  Інститут безперервної фахової освіти Придніпровської державної академії будівництва і архітектури (ІНСО ПДАБА)

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: державна

  Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Паторжинського, 11а

  Телефон/факс: (0562) 365-934, (056) 373-1757

  Сайт: www.ibfo.dp.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Інститут безперервної фахової освіти Придніпровської державної академії будівництва і архітектури (ІНСО ПДАБА) - це одне з провідних навчальних закладів в Україні IV-го рівня акредитації з більш ніж десятирічним досвідом практичної реалізації безперервної післядипломної освіти в межах ступеневої підготовки спеціаліста в сучасних умовах. До складу інституту входять три факультети: довузівської підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, що забезпечують безперервність професійної освіти від цільової підготовки молоді до вступу в академію, а також перепідготовки і підготовки на базі утворення другого і третього рівня акредитації до підвищення кваліфікації фахівців усіх рівнів та спеціальностей.

  Форми навчання: - денна форма навчання; - заочна форма навчання

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

  Перелік факультетів: - факультет підготовки та перепідготовки; - факультет підвищення кваліфікації; - факультет підготовчий

  Інформація для абітурієнтів

  Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Факультет довузівської підготовки проводить прийом слухачів для підготовки до здачі вступних іспитів, а також зовнішнього незалежного оцінювання з метою подальшого вступу до Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Факультет надає можливість слухачам пройти підготовку: - на підготовчих курсах; - в спеціальних підготовчих профільних групах; - у спеціальних профільних класах.

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява; - диплом і додатки до нього або академічна довідка (довідка про успішність для випускників технікумів) з деканату про закінчення 3-го, 4-го, 5-го курсів; - ксерокопія диплома та додаток до нього; - виписка з трудової книжки (для працюючих); - медична довідка форми 086-У; - фотографія 3х4 (4 шт.); - ксерокопія першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта; - паспорт подається особисто; - ксерокопія ідентифікаційного коду

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: прийом документів - протягом року

  Додаткова інформація: Інститут безперервної професійної освіти це: - комфортабельні аудиторії, обладнані сучасними комп'ютерами класи з виходом в INTERNET; - висококваліфіковані викладачі з великим практичним досвідом; - віртуальна бібліотека і електронний читальний зал, обладнані автоматизованої бібліотечно-інформаційною системою "ІРБІС"; - новітні технології навчання; - контакти з європейськими навчальними закладами і фірмами; - доскональне вивчення іноземних мов; - можливість пройти стажування та практичне навчання за обраною спеціальністю в Німеччині та інших країнах і отримати сертифікат фахівця. Заочна форма: Облік і аудит за спеціалізаціями: - облік, аналіз і аудит в промисловості; - облік, аналіз і аудит в будівництві (в т.ч. кошторисна справа і аудит); - облік, аналіз і аудит в автотранспорті; - облік, аналіз і аудит в торгівлі Промислове та цивільне будівництво по спеціалізації: - технічна експлуатація, реконструкція і реставрація будівель і споруд. Прийом на базі диплома молодшого спеціаліста. Термін навчання 3 роки і 4 місяці. Навчання платне. Вартість залежить від обраної спеціальності і терміну навчання, оплата здійснюється юридичною або фізичною особою щомісячно, щоквартально, кожен семестр або за весь термін навчання. Видаються дипломи бакалавра, спеціаліста, магістра Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Друга вища економічна освіта за спеціальностями: Економіка підприємства за спеціалізаціями: - економіка будівництва; - оцінка та управління нерухомістю (в т.ч. оцінка інвестицій, ріелторська справа); - економіка промисловості Облік і аудит за спеціалізаціями: - облік, аналіз і аудит в промисловості; - облік, аналіз і аудит в будівництві (в т.ч. кошторисна справа і аудит); - облік, аналіз і аудит в автотранспорті; - облік, аналіз і аудит в торгівлі Фінанси; Менеджмент організацій за спеціалізацією: - менеджмент в будівництві. Зарахування без вступних випробувань! Форма навчання - заочна. Запрошуються студенти 3, 4, 5 курсів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації та особи з повною вищою освітою. Термін навчання - 1 рік 9 міс. Навчання платне. Оплата здійснюється юридичною або фізичною особою поквартально або за весь термін навчання. Видається диплом спеціаліста Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  Часто шукають

  ↑ Вгору