Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету

Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Красівського, буд. 7

Телефон/факс: (0342) 721-053

Сайт: ifnkc.at.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Основними напрямками діяльності НКЦ у м. Івано-Франківськ є: - забезпечення потреб у фахівцях місцевого ринку праці та наближення місця навчання студентів до їх місця проживання; - організація та проведення освітньої діяльності, яка включає навчальну, науково-методичну, виховну, культурну, видавничу діяльність, відповідно до вимог чинного законодавства України, вимог Болонської декларації; - організація наукових і методичних конференцій, семінарів, курсів; - здійснення фінансово-економічної, господарської роботи; участь у виставках та ярмарках; - організація медичного обслуговування та харчування, забезпечення безпечних нешкідливих умов навчання, праці та виховання; - організація баз практики та її проведення.

Форми навчання: - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр

Перелік факультетів: - економіки, менеджменту і права; - транспортних та інформаційних технологій

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: відсутні

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - "документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього; за особистим вибором оригінали або копії (при поданні копій обов'язкове особисте пред'явлення оригіналів!); - "медичну довідку (за формою 0-86у) (оригінал або копію; при поданні копії обов'язкове особисте пред'явлення оригіналу!); - "сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або копії; при поданні копій обов'язкове особисте пред'явлення оригіналів!) з предметів, що визначені для участі у конкурсі щодо вступу на обраний вступником напрям підготовки; - "6 кольорових фотокарток розміром 3х4 см (з одного негатива!); - "копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; - "копію першої та другої сторінок паспорта; - "витяг з трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи); - "3 поштові конверти (з марками).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: з 29 червня по 29 липня 2011 року

Додаткова інформація: Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету в м. Івано-Франківську (надалі НКЦ) створений на базі Івано-Франківської філії Надвірнянського коледжу НТУ згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 947 від 29.10.2007 р. в структурі Національного транспортного університету, заснованого на державній формі власності, підпорядкованого Міністерству освіти і науки України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору