Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Навчально-консультаційний пункт Харківського національного університету внутрішніх справ

Навчально-консультаційний пункт Харківського національного університету внутрішніх справ

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: Запорізька обл. м. Мелітополь, вул. Дзержинського, 184

Телефон/факс: (0619) 42-63-65

Сайт: www.melhnuvs.at.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Представництво в місті Мелітополі функціонує з 1999 року. За цей час понад 1000 студентів отримали дипломи юристів. Наші випускники працюють в органах внутрішніх справ, органах юстиції, судах, державній виконавчій службі, помічниками нотаріусів, юрисконсультами на підприємствах, юристами в приватних фірмах, податковій інспекції. Ми здійснюємо підготовку бакалаврів та спеціалістів за спеціальністю "Правознавство", напрямок Право, спеціалізація - господарсько-правова. Форма навчання - заочна на контрактній основі. Вартість навчання найнижча в регіоні. Після закінчення студенти отримують диплом державного зразка Харківського національного університету внутрішніх справ.

Форми навчання: - заочна форма навчання

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр

Перелік факультетів: - юридичний

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява на вступ; - документ про освіту; - медична довідка форми 086-У; - 6 фотографій 3 на 4; - копія паспорта; - копія ідентифікаційного коду; - сертифікат УЦОЯО з відповідним переліком предметів; - 2 папки формату А4; - 10 конвертів з марками по Україні

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: з 1 липня по 31 липня

Додаткова інформація: Умови вступу: після школи на підставі сертифікатів ЗНО - історія України; - українська мова та література; - математика або іноземна мова - термін навчання 5 років, друга вища освіта - тестування з основ правознавства - термін навчання 3 роки після юридичного технікуму тестування: - кримінальне право - кримінальний процес - термін навчання 3 роки. Вартість навчання - 6100 грн. на рік.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору