Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національна академія внутрішніх справ (Черкаське відділення)

Національна академія внутрішніх справ (Черкаське відділення)

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Черкаси, вул. Смілянська, 86

Телефон/факс: +38 (0472) 635-474

Сайт: www.chv-navs.ck.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Вступні випробування та складання державних іспитів відбувається у м. Київ. Весь подальший навчальний процес проходить у м. Черкаси.

Форми навчання: - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр, спеціаліст

Перелік факультетів: - правознавство

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заяву про вступ до академії; - анкету встановленого зразка; - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього - оригінали або завірені копії; - шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см (на матовому папері); - копію паспорта (стор. 1, 2, 11); - копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру; - документи, що підтверджують право на пільги при зарахуванні, - оригінали або завірені копії; - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірену копію)

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: - для бакалаврів - до 30 липня 2016 року; - для спеціалістів - до 30 серпня 2016 року

Додаткова інформація: У Черкаському відділенні здійснюється підготовка фахівців ступеня вищої освіти "Бакалавр" за напрямом "Правознавство": на базі повної загальної середньої освіти; на основі раніше здобутого диплома бакалавра або спеціаліста неюридичних напрямів підготовки ("друга вища освіта"); та на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня "Молодший спеціаліст". А також підготовка фахівців за напрямом "Правознавство" освітньо-кваліфікаційного рівня "Спеціаліст" на базі ступеня вищої освіти "Бакалавр". Аспірантура та докторантура в м. Київ.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору